PVGE
PVGE

PVGE Eindhoven

Samen actief, samen sterk

Kerststukjes maken

Datum
woensdag 18 december 2019 13:45

De workshop ‘Kerststukjes maken’ is dit jaar opnieuw geconcentreerd op één dag. Piet van den Broek is ook dit jaar weer de coach. De locatie is anders namelijk: Dienstencentrum Jo de Bruijnehof, Kettingstraat 3 in Geldrop. Het is de bedoeling dat u met uitleg van en begeleiding door de coach, zelf een of twee kerststukjes gaat maken. Ervaring is dus niet vereist.

De kosten voor de deelnemers zijn gelijk gehouden aan de kosten in 2018!

Attentie. Alle leden van onze afdeling zijn hierbij natuurlijk van harte uitgenodigd maar we moeten het aantal deelnemers beperken tot maximaal 16 personen! Bij meer aanmeldingen gaan we loten.

De deelnemers moeten zelf een aantal materialen meenemen:

  • een scherp mes(je)
  • een snoeischaar (alleen als u er een thuis heeft)
  • 1 of 2 komvormige of platte schalen (dus niet te hoog). Grootte naar eigen keuze
  • 1 rolletje gewone plakband
  • alles wat u graag zou willen verwerken, bijvoorbeeld kersttakken, skimmia, mos, bloemen, etc.
  • kerstversiering zoals bijv. kaarsen, lint, kerstballen, etc.
  • specifieke eigen dingen naar keuze

De organisatie zorgt voor:

  • Voldoende oasis
  • Extra kersttakken en mos

De workshop vindt plaats op woensdagmiddag 18 december en wordt gehouden in het Dienstencentrum Jo de Bruijnehof, Kettingstraat 3 in Geldrop. Graag uiterlijk om 13:45 uur aanwezig zijn. De workshop start om 14:00 uur en duurt inclusief een korte pauze maximaal twee uur.

De workshop is alleen toegankelijk voor PVGE-leden van onze afdeling. De kosten zijn € 4,- p.p. Te betalen bij binnenkomst. Een gratis consumptie (koffie of thee) tijdens de pauze is bij de workshopprijs inbegrepen.

Aanmelden vooraf is verplicht.
Dit kan bij Joop van den Akker, 040 285 7296 

 
 

Powered by iCagenda

PVGE Eindhoven organiseert drie soorten 'Evenementen':

► Presentaties/lezingen over kunst, historie of een reis (maandelijks)

► Op Restaurant: 3-gangen diners onder leiding van Rita (maandelijks)

► Op Reis: dagtochten en meerdaagse reizen, georganiseerd door de Reiscommissie

Deze evenementen staan open voor alle leden van de PVGE.

Leden van PVGE Eindhoven kunnen onder bepaalde voorwaarden ook deelnemen aan evenementen die door andere verenigingen georganiseerd worden (zie daarvoor de evenement pagina's van de andere lokale verenigingen.